Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěž o pohár města Štětí

Každý rok se již 26 let pořádá v měsíci květnu soutěž v požárním sportu o "Pohár města Štětí" ve Štětí na městském stadionu. 

article preview

Již více jak čtvrt století se v období jara potkávají ve Štětí nejen okolní sbory dobrovolných hasičů, ale také ty vzdálené ze širokého okolí, aby bojovali v požárním sportu "O pohár města Štětí". V celém závodním dni mezi sebou soupeří jak družstva mužská tak i ženská. Dokonce jsme v roce 2017 také přidali dětskou kategorii, která má každoročně hojnou účast. V rámci celého dne se také soutěží jedním útokem v Podřipské hasičské lize. Od roku 2018 si náš sbor také na soutěži začal sám zajišťovat prodej občerstvení, limonády, piva a skvělých klobásek na které Vás také srdečně zveme. 

dsc_0532.jpg                                   dsc_0439.jpg

Bohužel v tomto roce 2020 je tato akce z nařízení vlády zrušena. Čekáme na postupné uvolňování v naší republice a na rozhodnutí podřipské ligy zda-li se i letos ve Štětí na této již mnohaleté tradici sejdeme. 

 
 

Facebook

hodiny