Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aby se lépe vařilo!

Ne pro každého je plnohodnotně vybavená kuchyně samozřejmostí. A bez sporáku to opravdu nejde. 

article preview

Celý příběh začal opět jak to již u našich příběhů bývá u jedné odpolední kávy. Povedlo se nám sehnat v nádherném stavu jeden sporák, a chtěli jsme někde pomoci. Zkontaktovali jsme tedy klub svobodných matek s dotazem zda-li by u některé maminky ještě nemohl dobře posloužit. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

164355653_1862804703866935_3967033910769400184_n.jpg

 Maminka Blanka, která zůstala se svým malým synem sama již dlouhou dobu musela vařit na jedné plotýnce. Asi každý z nás si uvědomujeme kolik času, které díky tomu nemohla věnovat svému synovi. Sporák jsme tedy naložili, mamince dovezli a také odborně zapojili. Její syn má rád hasiče jak jsme se dozvěděli a tak jsme mu kromě našeho pexesa dovezli také pozvání, až bude lepší epidemiologická situace v naší zemi, na naší požární stanici kde si bude moc prohlédnout naší techniku a vyzkoušet si jaké je to být hasičem. Třeba touto návštěvou si zajistíme jednou budoucího kolegu, který rozšíří hasičské řady. 

 
 

Facebook

hodiny