Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aby již nikdo neměl hlad! Dlouhodobý projekt

Od 22. března 2021 spolupracujeme v rámci našeho projektu Hasiči Štětí srdcem s Potravinovou bankou Ústeckého kraje z.s. 

article preview

Bohužel momentální epidemiologická situace v naší zemi se začíná projevovat i ekonomicky přímo v rodinách. Potravinové banky napříč naší republikou zajišťují jídlo pro ty kteří neměli to štěstí, a během pandemie přišli o svojí práci nebo o část svých příjmů. Mnoho lidí muselo zůstat doma, aby se postaralo o své děti. Nejvíce postiženou skupinou jsou v tuto chvíli zřejmě samoživitelky a lidé kteří pracovali ve službách. Potravinová banka Ústecký kraj z.s. se snaží o tyto občany postarat pomocí potravin. Jedním z velkých problémů ovšem je samotná distribuce potravin. Chybí řidiči, chybí auta. Jak řidiče tak auta máme a můžeme je nabídnout. Minulý týden jsme rozvezli prvních 1 a 1/2 tuny potravin potřebným. Tato spolupráce bude dlouhodobá a proto věříme, že i díky naší pomoci nepoznají lidé v našem regionu hlad. 

 
 

Facebook

hodiny