Jdi na obsah Jdi na menu
 

Koronavirus

Během koronavirové krize jsme se snažili dělat maximum pro to, aby obyvatelé našeho města měli dostatek ochranných pomůcek. Od samého začátku nouzového stavu jsme začali nejen šít a rozvážet roušky, ale za velké pomoci firmy Mondi a dalších firem ve Štětí se nám podařilo vybudovat ve velmi rekordním čase poměrně dobře fungující distribuční sít ochranných prostředků. Velké poděkování patří hlavně švadlenám v našem malebném městečku, které pro občany ušili již více ne 10 000 roušek a z toho 9000 jsme jich my rozvezli. Děkujeme. 

Dále se naše jednotka podílela na distribuci dezinfekce pro občany města a na výrobě ochranných štítů pro první linii. Ochranné štíty jsme v úzké spolupráci s Hasiči Vrbice vyráběly sami a bylo jich více jak 400 ks. Dnes chrání zdravotníky ve VFN v Praze, ÚVN v Praze, na odd. ARO Nemocnice Malvazinky, roudnické nemocnici, příslušníky PČR ve Štětí, Roudnici a v Mělníku. Vidět je také můžete na čelech zdravotníků Zdravotnické záchranné služby z Roudnice nad Labem. 

Dovolte nám poděkovat i Vám všem kteří dodržujete nařízení vlády a jste ohleduplní k ostatním. Bez Vás, by jsme to totiž nezvládli. 

I nadále platí:

Naše jednotka tak jako každý jiný den v roce je plně vybavena na zásahy s nebezpečnými látkami a je připravena 24/7 pomoci při mimořádné situaci. 

V  případě jakýchkoliv dotazů na Hasiče Štětí nás neváhejte kontaktovat na 728 372 242 nebo na info@hasicisteti.cz.

Důležité informace naleznete na www.vlada.cz nebo na www.koronavirus.mzcr.cz

 

 

 
 

Facebook

hodiny